Доброго часу доби!
Свято на порозі
Наш новий проект
Реклама
На правах реклами
Допомога юриста

Статтi

Головна » Статті » Статтi » Виховна робота

Правила поведінки пасажирів метро.
Правила поведінки пасажирів метро. Інформація для школярів

У багатьох великих містах є метро - найшвидший і зручний вид транспорту. Шляхи, по яких ходять потяги метро, ніде не перетинаються ні з шляхами інших транспортних засобів, ні з шляхами пасажирів. Це дозволяє потягах метро їздити з великою швидкістю, залишаючись при цьому самим безпечним видом транспорту.

Але і в метро пасажири повинні дотримуватися свої Правила для пасажирів.

Дуже обережними треба бути, спускаючись ескалатором. Стояти треба з правого боку, особою по ходу ескалатора, і під час спуску триматися за поручні. З якихось причин ескалатор може різко зупинитися. Якщо ти не будеш триматися за поручні, від різкого поштовху можна впасти і отримати травму. Не можна сидіти на східцях ескалатора і ставити на поручні речі.

Ніколи не підсовуй пальці під рухомий поручень! Ти ризикуєш отримати важку травму.

І ніколи не займайся такими дурними витівками, як кидання монет або інших дрібних предметів на балюстраду і сходи ескалатора. Це може викликати поломку дорогого обладнання.

На ескалаторі метро будь уважним, щоб не отримати важку травму.

Іноді діти і підлітки, зійшовши зі сходинок ескалатора, зупиняються, чекаючи своїх приятелів. Цього робити не можна! Адже позаду інші пасажири, яким зупинилися заважають. У утворилася товкучці можна отримати травму.

У підземному вестибюлі станції метро необхідно бути уважними і обережними. Самі вестибюлі бувають відкритими і закритими. У відкритих вестибюлях пасажири мають вільний доступ до дверей вагонів прямо з перону. У закритих вестибюлях вхід у вагони перекритий автоматичними дверима.

Якщо ти очікуєш поїзд метро у відкритому вестибюлі станції, ні в якому разі не заходь за обмежувальну лінію - це небезпечно!

Не стій навпроти дверей, що прибув на станцію поїзда. Дай можливість пасажирам спокійно вийти з вагона. І тільки потім заходь у вагон. Але будь при цьому обережний. Якщо на станції зібралося багато людей, під час посадки може початися товкучка і тебе можуть притиснути до вагону або навіть зіштовхнути на рейки у проміжок між вагонами поїзда. А це надзвичайно небезпечно! На жаль, такі трагедії в метро вже траплялися.

На деяких станціях метро є закриті вестибюлі, обладнані автоматичними дверима. Вони можуть несподівано відкритись, і ти можеш поранитися або впасти.

Не прислоняйся до автоматичних дверей вагонів метро і закритих вестибюлів станцій.

 

Джерело: http://ped-kopilka.com.ua/vneklasnaja-rabota/pravila-bezopasnogo-povedenija-na-doroge/pravila-povedenija-pasazhirov-metro-informacija-dlja-shkolnikov.htmlДжерело: http://ped-kopilka.com.ua


Категорія: Виховна робота | Додав: chirva_olesya (19.11.2015) W
Переглядів: 246 | Теги: Правила, пасажирів, поведінки, Метро | Рейтинг: 5.0/1

  • [Коментарi iз соцiальних мереж]
  • [Коментарi за допомогою Порталу]
На пульсі новин!
При використанні авторської картинки цього сайту - активне посилання та розміщення банера -
ОБОВ'ЯЗКОВО!

Початкове навчання
Ми на facebook
Рецепт для мамочек
Реклама
Опитування
Як ви ставитеся до ідеї проведення професійного конкурсу для вчителів з ​​грошовими винагородами?
Всього відповідей: 802

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012


Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲