Доброго часу доби!
Свято на порозі
Наш новий проект
Реклама
На правах реклами
Допомога юриста

Життя Порталу

 12.12.2011 р. команда Порталу побувала в гостях  Запорізького педагогічного коледжу на зустрічі  "Педагогічні читання". Адміністрація коледжу (Олександр Миколайович Мельник - директор коледжу, Ірина Володимирівна Іщенко - викладач психології і педагогіки, голова циклової комісії)  та студенти ІІІ та IV курсів приготували теплу зустріч.
Цей навчальний заклад працює на ниві освіти вже понад 120 років і має славетну історію й глибокі традиції, які постійно підтримуються і збагачуються.
Колектив педагогічного коледжу живе насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки фахівців завдяки модернізації освітньої діяльності, застосуванню новітніх педагогічних та інформаційних технологій; залученню викладачів та студентів до активної навчально-дослідної роботи; сприянню громадському становленню та професійній самореалізації майбутніх спеціалістів – випускників.Щороку значна кількість студентів коледжу стають переможцями численних обласних, міжрегіональних та Всеукраїнських конкурсів, що свідчить про системну,
ґрунтовну та всебічну освіту студентів.
Адміністрація коледжу постійно розширює матеріальну та інформаційну базу коледжу, налагоджує нові зв'язки з освітніми та іншими закладами міста, області, України, а також з освітніми Інтернет - сайтами.
Студенти ознайомились з роботою команди Порталу, з авторськими розробками, з Електронним Журналом "НАВЧАЄМО РАЗОМ!"
Отримали відповіді на запитання. Це була перша, але, сподіваємося, не остання зустріч у реалі.
ФОТО Олександра Лісового

Тож запрошуємо всіх, хто бажає отримати гідну сучасну освіту європейського рівня, вступати до Запорізького педагогічного коледжу і приєднатися до  команди та до святої справи – виховання майбутніх вчителів і вихователів!


  • [Коментарi iз соцiальних мереж]
На пульсі новин!
При використанні авторської картинки цього сайту - активне посилання та розміщення банера -
ОБОВ'ЯЗКОВО!

Початкове навчання
Ми на facebook
Рецепт для мамочек
Реклама
Опитування
Главный критерий для выбора детского сада
Всього відповідей: 205

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012


Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲