Доброго часу доби!
Свято на порозі
Наш новий проект
Реклама
На правах реклами
Допомога юриста

Інформація про Портал

Шановні гості, дозвольте представити
 Всеукраїнський Портал  "Початкове навчання" !

    Ми представляємо актуальний Всеукраїнський контент у вигляді Всеукраїнського Порталу "Початкове навчання"  з сучасними Інтернет - сервісами: новини, статті, інтерв'ю з фахівцями, конкурси, методичними розробками педагогів - практиків  та електронний Інтернет – педагогічний Журнал «НАВЧАЄМО РАЗОМ!»

1.    Історія Порталу:

«Початкове навчання» - це Всеукраїнський Портал для батьків і педагогів, який розпочав свою роботу 1 березня  2008 року.
Колись цей сайт був невеликим, його відвідували кілька людей на день. Сьогодні  Портал відвідують до 3 000 осіб на добу, офіційно зареєстрованих користувачів більше, ніж  7 200 чоловік, розміщено майже  2000 матеріалів для скачування і більш, ніж 600 статей, десятки новин і сотні коментарів. Портал живе повноцінним життям: додаються матеріали, коментарі, ведуться обговорення на «вчительському - батьківському» форумі (Всього створено 127 теми, в які додано близько 900 відповідей).

2.    Преамбула проекту, анотація, пояснювальна записка:

Портал "Початкове навчання" - це:
1.     Майданчик для обміну досвідом, спілкування та комунікації працівників системи освіти. А також, творчої взаємодії ПРОФЕСІОНАЛІВ - понад 80% активної аудиторії порталу - вчителі та вихователі першої та вищої кваліфікаційної категорії, переможці Конкурсів, вчителі - методисти...
Основна ідея проекту – популяризація і розвиток системного під-ходу до використання Інтернету в роботі педагогів.
2.    Єдиний освітній Інтернет - ресурс всеукраїнського значення, ос-новним місцем роботи "адміністрації" якого є школа.
3.    Чесність і відповідальність - найважливіші принципи роботи Ко-манди порталу. Ми не даємо обіцянок, яких не можемо виконати.
4.    Щоб бути в курсі того, що відбувається на Порталі, користувачеві досить підписатися на розсилки. При цьому на електронну поштову скриньку потрапляють не посилання, а повні тексти повідомлень на обраних користувачем форумах. Це істотно заощаджує трафік і час користувачів Порталу.
5.    На Порталі зібрана одна з найбільших в Інтернеті бібліотек авторських методичних розробок (понад 2 тисяч). Цілий ряд опублікованих робіт створений в результаті мережевої взаємодії учасників Порталу.
6.    На Порталі велика увага приділяється питанням дотримання ав-торських прав. "Презумпція авторства" важливіше миттєвого "накачування трафіку".
7.     "Початкове навчання" - це Портал, на якому вперше в українському освітньому Інтернеті була створена і реалізована система відкритої громадської професійної експертизи, що є найбільш ефективна на сьогоднішній день форма обговорення методичних розробок педагогів.
8.    В результаті роботи Порталу створена ціла система дистанційної професійної методичної підтримки і самоосвіти його учасників. Це активна праця спільноти батьків, вихователів і вчителів початкового навчання, майстер-класи, професійні конкурси, випуск електронного періодичного видання Журнал "НАВЧАЄМО РАЗОМ!" та багато іншого...
9.    Будь-який користувач Порталу має можливість скористатися ме-тодичними матеріалами, опублікованими в бібліотеці, дізнатися відгуки колег, обмінятися досвідом у роботі, пройти навчання в майстер - класі, взяти участь у Конкурсах.
10.    Сприяння взаємодії батьків і педагогів у питаннях виховання, освіти і розвитку дошкільнят і школярів молодших класів.
11.    Спілкування на «вчительському - батьківському» форумі (Всього створено 127 тем, в які додано близько 900 відповідей).
12.     Електронне періодичне видання «НАВЧАЄМО РАЗОМ!». Це  добре ілюстрований щомісячний Журнал з великою кількістю методичних розробок і допоміжних матеріалів для батьків  вчителів (ми публікуємо роботи тільки вузької направленості: «Початкове навчання».)
Ми сподіваємося, що він стане для батьків і педагогів надійним помічником в нелегкій, але дуже цікавій справі – вихованні та навчанні дитини. Адже це, напевно, найголовніша справа нашого життя!

3.     Аудиторія проекту/ Для кого результати проекту будуть значимі?
За 4 роки у Порталу "Початкове навчання" сформувалася своя цільова аудиторія. Основна маса відвідувачів - батьки і педагоги України, які серйозно ставляться до питань освіти, розвитку та виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Портал створений  для вчителів початкової школи (1-4 класи), вихователів дитячого садочка, студентів педагогічних коледжів і для тих батьків, діти яких вже вчаться в початковій школі, або тільки готуються стати учнями.
     Кому проект приносить користь?
Педагогам:
1.    Створення умов для професійного розвитку і самореалізації допомагають фахівці: організація обміну досвідом, професійної взаємодії з провідними практиками; заходів і конкурсів, спрямованих на самореалізацію і трансляцію в професійне співтовариство нових практик і технологій, включаючи ІКТ -технології.
2.    Приєднання до Мережі творчих вчителів і становлення частиною світової спільноти педагогів, готових вчити і вчитися, готових застосовувати найкращі методики викладання з використанням ІКТ, ділитися своїм досвідом, творити і експериментувати.
3.    За допомогою Інтернет – проекту у вчителя  підвищуються можливість самоосвіти. З'являються нові теми, цікаві завдання і способи їх реалізації.
4.    Інтернет проект дає стимули використовувати для професійного розвитку вчителя:
-    Відкриття власного майстер - класу
-    Мати зручний графік, розклад
-    Сприяти утвердженню авторської програми
-    Направлення на стажування, курси
-    Надання часу на методичну роботу
-    Оплата науково-методичної літератури
-    Премії від спонсорів
-    Узагальнення досвіду, сприяння в публікації методичних матеріалів
-    Робота в експертних групах
Мотивацію підвищують також відсутність конфліктів, атмосфера поваги, гордості за професію, підтримка, стимулювання ініціативи.
5.    Надання безкоштовної юридичної допомоги.
6.    Публікувати свої розробки (статті, тощо) у періодичному електронному виданні «НАВЧАЄМО РАЗОМ!»
7.    Спілкування на «вчительському» форумі (Всього створено 127 тем, в які додано близько 900 відповідей).
Батькам:
1.    На Порталі багато цікавої та корисної інформації:
-    методичні рекомендації, розробки уроків та занять домашньої школи, сценарії свят та ранків,
-    поради як підготуватися до школи та запобігти дезадаптації першокласників та ін.
2.    Професійна консультація фахівців.
3.    Допомога виконання домашніх завдань.
4.    За відгуками батьків і вчителів початкових класів, наших постійних читачів, журнал «НАВЧАЄМО РАЗОМ!» вийшов унікальним.
Крім традиційних матеріалів для батьків (про дитяче здоров'я, психологію, харчування, тощо; у ньому є рубрики, яких немає ні в одному іншому виданні відповідної тематики.
Зокрема, в рубриці
• «Розвиток дитини» знайомить батьків із статтями, присвяченими навчанню і вихованню дітей, спілкуванню з дітьми, основам роботи з дитиною  дошкільного і молодшого шкільного віку, про підготовку дітей до школи, про те, як стати хорошими батьками.
• «Родинне дозвілля» розміщує описи ігор, свят і виробів, які допоможуть батькам організувати цікаве домашнє дозвілля з дітьми.
• Рубрика «Взаємовідносини в сім'ї» — це корисна інформація про непрості родинні стосунки, про інтер'єр, моду, про домашніх тварин і рослини.
• Рубрика «Ваші враження» дасть можливість читачам Порталу публікувати казки і вірші, писати розповіді про себе, дітей, родину, про школу, про улюблених педагогів; тут же представлений блок «Про педагогіку з гумором».
  Це навіть не журнал, це співтовариство кращих українських тат та мам, найбільш сучасних вчителів і всіх інших надійних зберігачів дитинства тих, кому зараз від 2 до 11.
І це співтовариство з номера в номер виробляє найголовнішу життєву стратегію - як виростити наших дітей здоровими, щасливими, успішними.

Вже сьогодні, об’єднуючи наші зусилля ми робимо перші впевнені кроки до успіху!
Запрошуємо всіх розділити з нами УСПІХ!


Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь: 
admin@nachalka.com.ua.

З повагою, Команда Порталу.


  • [Коментарi iз соцiальних мереж]
На пульсі новин!
При використанні авторської картинки цього сайту - активне посилання та розміщення банера -
ОБОВ'ЯЗКОВО!

Початкове навчання
Ми на facebook
Рецепт для мамочек
Реклама
Опитування
Главный критерий для выбора детского сада
Всього відповідей: 205

Онлайн всього: 5
Гостей: 3
Користувачів: 2
Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012


Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲