Питання до досвідченних колег - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: petichka, Lenchik, Вікторія13, РІТА 
Форум » Для освітян » Робота молодого вчителя » Питання до досвідченних колег (Як проходять атестацію вихователі ГПД?)
Питання до досвідченних колег
EvaGДата: П`ятниця, 15.02.2013, 03:45 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім. Я працюю в школі третій рік, так сталося, що я працюю не по спеціальності (вчитель початкових класів), а вихователем ГПД. Мої колеги, які працюють той же час, що і я, вже починають готуватися до майбутньої атестації, а я не знаю, що мені робити. Як проходить атестація вчителя початкових класів я прекрасно розумію, але як атестується вихователь - ні. Підкажіть, де можна знайти інформацію на цю тему?
 Якщо моє питання розміщене не в тому місці - адміністратори сайту, вибачте і перенесіть куди потрібно.

РІТАДата: Понеділок, 18.02.2013, 11:41 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Награды: 16
Доброго дня! Стосовно Вашого питання. Атестація вихователів ГПД проходить відповідно до ТИПОВОГО ПОЛОЖЕННЯ про атестацію педагогічних працівників. Атестаційна комісія оцінює виконання педагогічним працівником посадових обов'язків, його професійну підготовку, творчі та організаторські здібності, ініціативність, компетентність, організованість, морально-психологічні якості, дані про участь у роботі методичних об'єднань, тощо. До атестації Вам потрібно підготувати портфоліо (у вигляді презентації PowerPoint та у документі Word ). До портфоліо є вимоги. Скачати шаблон портфоліо для вихователя ГПД Ви зможете на Порталі. Шукайте через пошук. Успіхів Вам!

EvaGДата: Середа, 20.02.2013, 00:14 | Сообщение # 3
Рядовий
Награды: 0
Спасибо большое за ответ!

Форум » Для освітян » Робота молодого вчителя » Питання до досвідченних колег (Як проходять атестацію вихователі ГПД?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲