«Перший урок 2012/2013 навчального року» - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: petichka, Lenchik, Вікторія13, РІТА 
Форум » Загальні питання » Корисна інформація » «Перший урок 2012/2013 навчального року» (Обговорювання конкурсу.)
«Перший урок 2012/2013 навчального року»
valerka_zpДата: Неділя, 02.09.2012, 12:56 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Награды: 4
Статус: Offline
Нам цікаво дізнатися, як Ви провели Перший урок у 2012/2013 навчальному році.
Всеукраїнський Портал оголошує початок конкурсу "Мій найкращий перший урок". Просимо Вас розмістити у певних категоріях до 10 листопада матеріал, який включає: конспект уроку, презентацію до нього, якщо є фото- або відеорепортаж першого уроку.
Переможців конкурсу обере Експертна Рада конкурсу. Імена переможців конкурсу будуть опубліковані на даній сторінці 5 грудня 2012 року. Всі переможці отримають Дипломи, призи та електронну збірку "Мій найкращий перший урок" (очікуваний час виходу збірки "Мій найкращий перший урок": кінець грудня 2012 р.) в яку увійдуть роботи як переможців так всіх учасників конкурсу. Лауреатов чекають грамоти.
Всі учасники конкурсу мають можливість отримати друкарські Сертифікати за участь у Всеукраїнському Інтернет - конкурсі та про публікацію матеріалу на платній основі.
З метою забезпечення зворотного зв’язку та ефективної взаємодії на нашому Форумі відкрито гілку «Перший урок 2012/2013 навчального року», де ви зможете обговорити цю тему.

valyaumarovaДата: Вівторок, 04.09.2012, 17:03 | Сообщение # 2
Майор
Награды: 1
Доброго дня. Прочитала про II Всеукраїнський конкурс від Порталу "Початкове навчання". До цього я надіслала свій матеріал уроку 29.08.2012.Адреса матеріалу: http://www.nachalka.com.ua/load/27-1-0-2461
Чи можу я з цим матеріалом бути учасником конкурсу?

Ірина_ВовчукДата: Середа, 05.09.2012, 13:04 | Сообщение # 3
Admin
Награды: 6
valyaumarova, Так можна, але треба матеріали поповнити презентацію до уроку, якщо є фото- або відеорепортаж першого уроку. Просимо Вас розмістити весь матеріал у певних категоріях до 10 листопада.

Ірина Вовчук

Форум » Загальні питання » Корисна інформація » «Перший урок 2012/2013 навчального року» (Обговорювання конкурсу.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲