Робочий час і його використання - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: РІТА, petichka, АльонаВалеріївна 
Форум » Для освітян » Юридична консультація » Робочий час і його використання
Робочий час і його використання
Ірина_ВовчукДата: Понеділок, 28.03.2011, 20:52 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 803
Награды: 6
Статус: Offline
Запитання:
За скільки хвилин до початку занять учитель повинен приходити до школи?

Відповідь:
Згідно наказу Міністра освіти і науки України від 20 грудня 1993 р. N 455 «Про Типові правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників навчально-виховних закладів системи Міністерства освіти України» п. 21…. Час початку і закінчення роботи і обідньої перерви встановлюється для працівників Правилами внутрішнього розпорядку конкретного закладу освіти. Для окремих працівників умовами контракту може бути передбачений інший режим роботи.
За погодженням з профспілковим комітетом деяким структурним підрозділам і окремим групам працівників може встановлюватись час початку і закінчення роботи.
Висновок: Як правило цей час становить 20 хвилин.


Ірина Вовчук
 
Ірина_ВовчукДата: Понеділок, 28.03.2011, 20:53 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 803
Награды: 6
Статус: Offline
Запитання:
Після закінчення уроку я пішов додому, так як в мене не було вже занять. Представник адміністрації школи в цей час мене шукав і не знайшов на робочому місці – тепер мене звинувачують у порушені дисципліни. Чи правильно це?

Відповідь:
Згідно наказу МОН УКРАЇНИ № 102 від 15.04.93 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 р. за № 56 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» п.64. Ставки заробітної плати педагогічних працівників … встановлюються виходячи із затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин). Короткі перерви, передбачені між уроками, заняттями, лекціями, є робочим часом педагогічного працівника.
Висновок: дочекайтеся закінчення перерви тоді і закінчиться ваша робоча година.


Ірина Вовчук
 
Ірина_ВовчукДата: Понеділок, 28.03.2011, 20:54 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 803
Награды: 6
Статус: Offline
Запитання :
Мій розклад занять містить так звані «вікна» - час, коли в мене немає занять. Адміністрація школи заставляє цей час знаходитись у школі та виконувати якусь роботу. Чи правильно це?

Відповідь:
Згідно наказу МОН УКРАЇНИ № 102 від 15.04.93 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 р. за № 56 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» п.64. Ставки заробітної плати педагогічних працівників … встановлюються виходячи із затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин). Короткі перерви, передбачені між уроками, заняттями, лекціями, є робочим часом педагогічного працівника.
Висновок: Отже, якщо ви провели урок та відсиділи перерву після нього ваша тарифна година закінчилася і почався ваш особистий час і ви можете залишати приміщення школи та розпоряджатися цим часом на власний розсуд.


Ірина Вовчук
 
Ірина_ВовчукДата: Понеділок, 28.03.2011, 20:55 | Сообщение # 4
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 803
Награды: 6
Статус: Offline
Запитання:
Я черговий вчитель на першому поверсі школи. Після закінчення занять у школі я пішов додому. В цей час у школі стався нещасний випадок з учнем. Мене вважають винним.

Відповідь:
Згідно посадовій інструкції учителя Розділ II. Завдання та обов'язки. 2.21. Відповідно до графіка чергувань учитель чергує по школі на перервах між заняттями, а також за 20 хвилин до початку і протягом 20 хвилин після закінчення уроків. Тривалість чергування також може визначатися Правилами внутрішного трудового розпорядку навчального закладу.
Висновок: черговий вчитель продовжує чергувати ще 20 хвилин після закінчення занять у школі. Визначайте час, коли стався нещасний випадок: якщо більш ніж 20 хвилин після закінчення занять – вашої вини тут немає.


Ірина Вовчук
 
olesia6478Дата: Четвер, 15.09.2011, 22:41 | Сообщение # 5
Рядовий
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Offline
Чи в 1-4 класах має бути виховна година, як окремий урок?

olesia
 
olesia6478Дата: Субота, 17.09.2011, 19:07 | Сообщение # 6
Рядовий
Группа: Проверенные
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Offline
Будь ласка , дайте відповідь,чи зобов"язаний класовод 1-4 класів після уроків шотижня проводити виховну годину внесену завучем в розклад?

olesia
 
РІТАДата: Субота, 24.09.2011, 13:37 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1764
Награды: 16
Статус: Offline
olesia6478, Згідно посадової інструкції ( розділ ІІ, завдання і обов'язки ) класовод здійснює навчання і виховання молодших школярів, проводить уроки та інші навчальні заняття у закріпленому за ним по розподілу навчального навантаження класі, забезпечує під час занять належний порядок і дисципліну.
Висновок : класовод 1-4 класів зобов"язаний після уроків шотижня проводити виховну годину внесену завучем в розклад.
 
Форум » Для освітян » Юридична консультація » Робочий час і його використання
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012


Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲