Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: РІТА, petichka, АльонаВалеріївна 
Форум » Для освітян » Юридична консультація » Аттестация педагогов.
Аттестация педагогов.
yuliyagrigorenkoДата: Неділя, 31.03.2013, 15:55 | Сообщение # 16
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Статус: Offline
РІТА, Дякую за відповідь! Але як мені обрунтувати , що "це помилка кадровика"???
 
MyrosiaДата: Понеділок, 29.07.2013, 16:18 | Сообщение # 17
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Offline
Я закінчила педучилище , і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів,вчителя англійської мави в початкових класах.А також педуніверситет ,кваліфікація- вчитель математики загальноосвітньої школи другого та третього ступенів. Працюю вчителем англійської мови в початкових класах" .Вже атестувалася на підтвердження категорії" спеціаліст". Чи мажна мені атестуватиса на  спеціаліста 2 категорії?

Сообщение отредактировал Myrosia - Понеділок, 29.07.2013, 16:29
 
ludmilamshaДата: Неділя, 29.09.2013, 20:25 | Сообщение # 18
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Offline
Я вчительпочаткових класів та української мови і літератури. Почала працювати на посаді
вчителя української мови, диплом здобула пізніше. Будучи в декреті в вересні
2010 року мене перевели на посаду вчителя початкових класів. В 2013 році я
виходжу на початкові класи і мені надають категорію «спеціаліст». Атестувалася
в 2008 році. Чи маю я право претендувати на ІІ категорію, з якою пішла в
декрет, в бухгалтерії відмовляють, мотивуючи, що пройшло 5 років від атестації.
В законі записано що надається відстрочка декретникам, і категорія зберігається
до наступної атестації. Вони кажуть, що на іншу посаду категорія не
поширюється, а я читала, що поширюється, куди мені звернутися? Наперед вдячна.
 
РІТАДата: Понеділок, 30.09.2013, 08:38 | Сообщение # 19
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1764
Награды: 16
Статус: Offline
Я закінчила педучилище , і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів,вчителя англійської мави в початкових класах.А також педуніверситет ,кваліфікація- вчитель математики загальноосвітньої школи другого та третього ступенів. Працюю вчителем англійської мови в початкових класах" .Вже атестувалася на підтвердження категорії" спеціаліст". Чи мажна мені атестуватиса на  спеціаліста 2 категорії?
Цитата (Myrosia)
Так, можна ( положення про атестацію п. 4.1.)
 
Наtало4каДата: Четвер, 10.10.2013, 19:43 | Сообщение # 20
Рядовий
Группа: Проверенные
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Offline
Доброго вечера!Образование -высшее.специальность-воспитатель детского сада,практический психолог(по диплому).Работаю воспитателем ГПД более 5лет(основная работа). Аттестовалась в 2011 по специальности воспитатель д/с,работая воспитателем ГПД с нагрузкой 0,5 ставки в-ля д/с, квалификация "специалист второй категории ",курсы -2013 по ГПД.
ВОПРОС:Могу ли сейчас аттестоваться  ,согласно занимаемой должности-Воспитатель ГПД на первую категорию? help shy


Сообщение отредактировал Наtало4ка - Четвер, 10.10.2013, 19:43
 
РІТАДата: П`ятниця, 11.10.2013, 09:03 | Сообщение # 21
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 1764
Награды: 16
Статус: Offline
Цитата (ludmilamsha)
Я вчительпочаткових класів та української мови і літератури. Почала працювати на посаді вчителя української мови, диплом здобула пізніше. Будучи в декреті в вересні 2010 року мене перевели на посаду вчителя початкових класів. В 2013 році я виходжу на початкові класи і мені надають категорію «спеціаліст». Атестувалася в 2008 році. Чи маю я право претендувати на ІІ категорію, з якою пішла в декрет, в бухгалтерії відмовляють, мотивуючи, що пройшло 5 років від атестації. В законі записано що надається відстрочка декретникам, і категорія зберігається до наступної атестації. Вони кажуть, що на іншу посаду категорія не поширюється, а я читала, що поширюється, куди мені звернутися? Наперед вдячна.
За типовим положенням про атестацію від 20.12.2011 згідно пунктів 3.14. та 3.22 за Вами зберігається присвоєна  категорія та час перебування Вами у відпустці по догляду за дитиною не враховується при визначенні строку чергової атестації.
 
Petrichka_oДата: Субота, 08.02.2014, 14:24 | Сообщение # 22
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Статус: Offline
Перший раз атестуюсь як вихователь ГПД які потрібні мені документи в папку допоможіть вдячна наперед

Petrichka Olga Mihailovna
 
gruzvaДата: Вівторок, 11.02.2014, 18:37 | Сообщение # 23
Рядовий
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Статус: Offline
До вступу в університет я взяла напрвлення із школи мого району.Після закінчення 4го курсу університету (де навчалась на державній формі) пішла на 5й курс заочно. Вступила заочно ще й на 6 курс та пішла працювати у школу з якої брала направлення. Чи потрібно мені відробляти 3 роки коли я 2 курси вже навчаюсь на заочному?
 
Форум » Для освітян » Юридична консультація » Аттестация педагогов.
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012


Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲