"Юридична консультація. Підтема " Звільнення Скорочення - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: РІТА, petichka, АльонаВалеріївна 
Форум » Для освітян » Юридична консультація » "Юридична консультація. Підтема " Звільнення Скорочення (звільнення)
"Юридична консультація. Підтема " Звільнення Скорочення
rimmaДата: П`ятниця, 29.03.2013, 10:28 | Сообщение # 1
Рядовий
Награды: 0
Статус: Offline
Я закінчила Новобузький педагогічний коледж здобула освіту вчителя початкових класів з правом викладання англійської мови В мене двоє дітей одній 10 вона інвалід дитинства іншій 4 вийшла на роботу в навчальновиховний комплекс загальноосвітню школу працюю вихователем ГПД Мені сказали що потрібно закінчити вищий навчальний заклкд бо звільнять з роботи Так це чи ні Чи після дикрету можуть зразуж заставити вчитись чи є якісь сроки

РІТАДата: Понеділок, 01.04.2013, 09:55 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Награды: 16
rimma, відповідно до " Кодексу законів про працю" керівник немає права Вас звільнити за ст. 40. Крім того, в ст.184 зазначено, що Ви, як мама  дитини-інваліда не підлягаєте скороченню і звільненню, крім випадків повної ліквідації організації, посади, з обов'язковим працевлаштуванням.
Здобувати Вам вищу освіту чи ні,  вирішуєте самі, враховуючи можливість професійного росту і покращення матеріальної сторони життя.Успіхів Вам і всіляких гараздів!

gruzvaДата: Вівторок, 11.02.2014, 18:32 | Сообщение # 3
Рядовий
Награды: 0
До вступу в університет я взяла напрвлення із школи мого району.Після закінчення 4го курсу університету (де навчалась на державній формі) пішла на 5й курс заочно. Вступила заочно ще й на 6 курс та пішла працювати у школу з якої брала направлення. Чи потрібно мені відробляти 3 роки коли я 2 курси вже навчаюсь на заочному?

Форум » Для освітян » Юридична консультація » "Юридична консультація. Підтема " Звільнення Скорочення (звільнення)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲