Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Для освітян » Учительська » Батьківськы збори
Батьківськы збори
Ірина_ВовчукДата: Неділя, 24.01.2010, 01:37 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 803
Награды: 6
Статус: Offline
Постежте за мамами і татами, що приходять до школи на батьківські збори. За шкільними стінами це здебільшого цілком упевнені в собі люди, сповнені власної гідності. Але, переступивши шкільний поріг, майже всі вони як би зіщулюються, втягують голови в плечі, ніби намагаючись зменшитися в розмірах.Особи набувають запобігливий вираз. Будь-яке слово класного керівника зустрічається подобострастний кивками і поддаківаніем. А якщо на адресу того чи іншого дитини лунають закиди, то не виникає і тіні сумніву, наскільки вони обгрунтовані. "Розберемося, підтягнемо, , покараємо ...". А вдома діти з трепетом чекають повернення мами чи тата. Діти знають, що з ними дійсно "розберуться". Хоча розібратися слід було б зовсім в іншому. Для початку, батькам - в самих собі.
Більшість батьків просто не здатні поставитися до школи, до вчителів тверезо і неупереджено. Цьому заважає їх власний, засвоєний ще у дитинстві страх перед школою, а також своєрідний комплекс неповноцінності,від якого більшість нормальних дорослих людей цілком вільні у будь-якій сфері свого життя, але який несвідомо прокидається в шкільних стінах.
Крім того, батьківські збори для батьків - це битва, де батьки чекають ударів по власному самолюбству, кишені-гаманцю, а вчителі чекають нападів з приводу навчального процесу, поганих підручників, і всіх недоліків сучасної школи. От і маємо, хто кого?Але ж в наших руках все змінити, зробити батьківські збори сприятливим спілкуванням, взаємодопомогою, взаєморозумінням!


Ірина Вовчук
 
АнлитаДата: Четвер, 08.04.2010, 21:32 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Сообщений: 29
Награды: 1
Статус: Offline
Активный, вовлеченный в школу родитель - это фундамент успеха любой школы. Существует огромное количество ролей, которые могут играть родители, начиная от поддержки работы учителя дома или помощи в классе, кончая помощью в поиске финансовой спонсорской поддержки школы. Дети первыми чувствуют активное участие своих родителей в жизни школы. Тогда они еще больше гордятся своими родителями, испытывают чувство благодарности к ним. Дети всегда счастливы, когда вся семья вместе, "заодно".
Тем не менее, от родителей не ожидается, что они будут принимать решения по педагогическим вопросам и вопросам школьной программы. Родителям необходимо познакомиться с подходом к образованию, по крайней мере, в той степени, которая нужна для уверенности, что это то, что они хотят для своих детей.
 
Ірина_ВовчукДата: Субота, 24.03.2012, 22:22 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 803
Награды: 6
Статус: Offline
Родительское собрание «Компьютер и здоровье детей» Орлова Т. А. Учитель Сукмановской ООШ Жердевского района Тамбовской областиІрина Вовчук
 
ЛюбочкаДата: Четвер, 19.04.2012, 16:59 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Группа: Проверенные
Сообщений: 32
Награды: 7
Статус: Offline
Хіба батьківські збори для того, щоб принижувати батьків так званих "поганих учнів" чи возвеличувати тих, хто вартий похвали? Такі питання слід вирішувати при індивідуальних зустрічах. Батьківські збори ( на мою думку) покликані обєднати однодумців для вирішення проблем організації здорового способу життя дитячого колективу та інших спільних справ. Ніколи-НІКОЛИ на батьківських зборах не обговорюю погані успіхи учнів чи їх вчинки. Для кожного батька їх дитя найкраще, тому слід памятати, що ранити легко, а от виправити помилку набагато важче. Крім того, згадайте історію, адже більшість відомих людей були в школі пустунами і зовсім не відмінниками.
Шановні колеги, бажаю Вам взаєморозуміння, толерантності і доброзичливості у стосунках з батьківським колективом. Тоді і у батьків виникне бажання зустрітися з Вами !
 
Форум » Для освітян » Учительська » Батьківськы збори
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012


Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲