Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Для освітян » Учительська » Профспілка вчителів
Профспілка вчителів
LenchikДата: Четвер, 21.01.2010, 19:08 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Ваше ставлення до профспілок вчителів, чи потрібен звільнений голова профспілки на рівні міста чи району?

ЛюбочкаДата: Субота, 21.05.2011, 20:58 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 7
Думаю, не потрібен. Адже всі справи люди з вищою освітою спроможні вирішити самі. Крім того, чи не краще зібрані гроші (профспілкові внески) використати на потреби колективу? У профспілці уже більше 30 років, але ще( крім дешевих подарунків дітям на Новорічне свято) ніякої допомоги не отримала. Однак часто чую, що керівники то отримують матеріальну допомогу, то відпочивають на курортах. У мене таке враження, що декому просто вдалося чудово пристроїтись. Тому зараз думаю вже над тим, чи не вийт з такої прфспілки. Дуже цікаво почути вашу думку, колеги.

Svetlana1654Дата: Неділя, 12.02.2012, 10:38 | Сообщение # 3
Рядовий
Награды: 0
Я гадаю, що треба виходити з профспілки. Від неї не бачу користі. Лікарняний оплачую соцстрах, путівки до санаторіїв, на курорти надає тойже відділ соцстраху. А що профспілка?

Ірина_ВовчукДата: Неділя, 12.02.2012, 11:52 | Сообщение # 4
Admin
Награды: 6
Любочка, Svetlana1654, шановні колеги! Мені здається, що все кинути - простіше. Я вважаю, що треба щось змінювати. Шукати однодумців, які будуть теж хотіти щось змінити, також шукати спеціалістів, які будуть юридично і політично грамотні і дійсно зможуть надавати потрібну людям допомогу. Профсоюз, на мою думку, потрібно порівнювати з "віником". Пам'ятаєте, як у відомій притчі? По одному - ми слабкі.

Ірина Вовчук

sonzay0_0Дата: П`ятниця, 09.03.2012, 18:44 | Сообщение # 5
Рядовий
Профспілка- це колективний договір, це вечори відпочинку, вечори ювілярів, це наш захист. Невже, всі вчителі такі захищені, що можуть відмовитися від профспілки. Це зрештою громадська робота - це допомога. Я зневажаю тих, хто виходить з профспілки, вони ховаються за спини інших.

Ірина_ВовчукДата: П`ятниця, 09.03.2012, 19:12 | Сообщение # 6
Admin
Награды: 6
sonzay0_0, мені здається, що дуже важливо обирати головою профспілки потрібно тільки тих людей, які можуть і хочуть захищати права. Потрібно знати закони, якщо не знаєш, не соромитись проконсультуватись. І саме головне - це боятись.

Ірина Вовчук

petichka3274Дата: П`ятниця, 09.03.2012, 20:09 | Сообщение # 7
Майор
На привеликий жаль, сучасна профспілка нічого не дає простому вчителю, крім новорічних дитячих подарунків. А ті люди, хто ближче з ними зв'язан отримують допомогу, путівки. Ми так звикли що профсоюз існував раніше, да і зараз існує, та і буде існувати. Зруйнувати легше, ніж побудувати нове (тільки що саме???).

Форум » Для освітян » Учительська » Профспілка вчителів
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲