Мій рецепт збереження здоров'я учня в сучасній школі. - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Для освітян » Учительська » Мій рецепт збереження здоров'я учня в сучасній школі.
Мій рецепт збереження здоров'я учня в сучасній школі.
LenchikДата: Четвер, 21.01.2010, 18:53 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Зі свого досвіду можу відзначити, що учень початкової школи не вміє організувати своє життя і діяльність так, щоб знімати що накопичилася за день втому. Навіть за найсприятливіших умов навчання в школі і в сім'ї,організм, що не звикла до великих розумовим напруженням і багатогодинної нерухомої діяльності, накопичує втома, яка обертається стресами. Як навчити дитину справлятися з цим? Є дві дуже гарних рецепта. Перший - навчити дитину дотримуватися наступного правила: якщо можеш сидіти, а не лежати - сиди;якщо можеш стояти, а не сидіти-стій; якщо можеш рухатися - рухайся. Другий, навчити дитину вправ, які допоможуть йому самостійно звільнитися від утоми. Що Ви думаєте про це? Ваші рецепти!

АнлитаДата: Четвер, 08.04.2010, 21:39 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Награды: 1
В першу чергу - треба навчити дитину організовувати самого себе. Навіть у грі. Чередувати заняття рухливі і спокійні. Показувати на прикладах як це зробити краще. Це додасть рівноваги у поведінці. Дотримуватися установлених правил гри. Це допоможе уникнути сварок. Та найголовніше - треба навчити дітей спілкуватися. Готових рецетів немає.

Ірина_ВовчукДата: Субота, 24.03.2012, 23:18 | Сообщение # 3
Admin
Награды: 6
Здоровье школьника №12 2011

Ірина Вовчук

ЛюбочкаДата: Вівторок, 27.03.2012, 16:56 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Награды: 7
Щоб бути здоровим, слід дбати не тільки про чергування відпочинку та праці. ТРЕБА ДБАТИ ПРО ДУШЕВНИЙ СТАН ДИТИНИ. Діти, які відчувають постійну агресію чи неспокій, яким не комфортно у колективі, не можуть бути здоровими. Чи не так?

Форум » Для освітян » Учительська » Мій рецепт збереження здоров'я учня в сучасній школі.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲