Вчительська зарплатня - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Загальні питання » Спілкування » Вчительська зарплатня
Вчительська зарплатня
LenchikДата: Четвер, 21.01.2010, 19:45 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Чи реально педагогу на суму щомісячної виплати купувати методичні посібники, необхідні канцтовари, оформляти передплату, купувати комплекти методичних посібників та наочного матеріалу?
Щомісячна заробітна плата педагогічних працівників установ освіти визначається шляхом множення ставки заробітної плати на їх фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень і виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року. Учителям початкових класів, яким із незалежних від них причин не може бути забезпечене повне тижневе навантаження, заробітна плата виплачується в розмірі не нижче місячної ставки, якщо: у 2-4-х класах уроки образотворчого мистецтва, музики та співів, фізкультури передані спеціалістам; у 1-х класах учителі за станом здоров'я та з інших причин не можуть вести уроки фізкультури та співів; у 1-4-х класах шкіл із поглибленим вивченням іноземної мови, у сільських початкових школах, коли вчителі внаслідок своєї підготовки не можуть вести уроки іноземної та інших мов.

ЛюбочкаДата: Понеділок, 23.05.2011, 17:31 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 7
Статус: Offline
Так, наша зарплата зовсім невелика. Знаєте, у нашій школі вчителям початкових класів не дають ні години більше ставки, незважаючи навіть на те, що стан здоров'я дозволяє проводити уроки фізкультури. Напевно, адміністрація хвилюється, що вчителі заробляють багато? Однак, двічі на рік ходять з папірцем і записують, яку літературу ти виписав. А яка у вас наочність? О, пора вже мати свій ноутбук!!! Продовжувати не буду. Інколи думаю, що працюю не в державному закладі, а створила свій, бо відповідаю за все: і за ремонт, і за свій стілець, і за ті таблиці, які придбала на урок за свої кошти... Що тут скажеш?

Форум » Загальні питання » Спілкування » Вчительська зарплатня
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲