Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Загальні питання » Спілкування » Незаміжня. Вирок чи характеристика?
Незаміжня. Вирок чи характеристика?
LenchikДата: Четвер, 21.01.2010, 19:17 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Це не лише велика проблема окремої особистості, але і фактор, що впливає на систему освіти загалом.
Для початку зауважте: в педуніверситеті навчаються в більшості своїй дівчинки. Поки йде навчання, вони мало спілкуються з хлопцями. А інші в цей час одружуються і навіть дітьми встигають обзавестися. Вчительки ж потім просто виходять заміж за першого зустрічного. І такі шлюби, як правило, бувають недовгими. Як то кажуть, швець без чобіт.
А ще проблема невдалого заміжжя - це відбиток професії. Одна з особливостей педагога - не тільки викладати новий матеріал, але й постійно оцінювати учнів. Якщо школяр щось зробив погано, він отримує погану оцінку.І схема цих відносин нерідко за звичкою переноситься вчителькою на її відносини з чоловіком: ти не так пахнеш, як мені подобається, ти постійно спізнюєшся - значить, отримаєш двійку.
Жінка-педагог, яка щодня виховує дітей у школі, починає частенько перегинати палицю в домашнього життя і прагне старанно виховувати чоловіка: перевіряє кишені, стежить за тим, як він спілкується з друзями, продумує, коли йому треба піти в боулінг, а коли в театр, і т. д.У результаті чоловік, одуревшій від такої опіки, збігає до тієї, що простіше.

АнлитаДата: Четвер, 08.04.2010, 22:12 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Можливо завзяті феміністки й шануються цієї фразою, але, мабуть для більшості жінок вона болюча і вкрай неприємна. Яка страшна ця фраза: "Все життя присвятили лише школі...". Але школа - це лише робота, крім якої потрібно мати за душею щось набагато важливіше - сімю і дітей. Власних дітей, а не тих, хто приходить двічі на тиждень на 45 хвилин одержувати (чи пропускати повз вуха) інформацію.
Це абсолютно нормально - любити свою роботу, але ставитися до цього явища слід украй адекватно. Звичайно ж, учитель нічого не вимагає через надзвичайну скромність, але в глибині душі, поклавши руку на серце, подеколи спливає в думці ображене: "Невдячні!" Абсолютно нормально любити своїх учнів, бути уважним до них і добрим, але очікувати від них горезвісної склянки води біля ліжка хворого вчителя........ Слід прагнути бути щасливою за будь-яких обставин! Людина повинна бути щасливою, і багато в чому це відчуття дає родина.

ЛюбочкаДата: Понеділок, 23.05.2011, 17:08 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Награды: 7
Дорогі жінки -педагоги, для мене чоловік у сім'ї не є важливою особою. Я живу для своїх дітей і заради них. Мені цікаво в різних компаніях. Я вмію справлятися з усіма господарськими справами. Ви знаєте,мені здається, що у сучасному суспільстві роль чоловіка в сім'ї уже трактується по-іншому. Тому, якщо він зустрічається час від часу з дітьми, відпочиває з ними,цього достатньо. Що стосується жінки-вчительки, то чоловік, який не розуміє її життя, а тільки весь час дорікає, не буде опорою у сімейних справах.Можливо, в свої 52 я ще не оцінила самотності, бо настільки зайнята справами ( то своїми, то чужими), що навпаки інколи шукаю місця, де б побула сама.

Форум » Загальні питання » Спілкування » Незаміжня. Вирок чи характеристика?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲