Педагоги, а чим ви займаєтеся ще, крім викладання? - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Загальні питання » Спілкування » Педагоги, а чим ви займаєтеся ще, крім викладання?
Педагоги, а чим ви займаєтеся ще, крім викладання?
LenchikДата: Четвер, 21.01.2010, 18:38 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Награды: 2
Статус: Offline
Чим захоплюєтеся? Що читаєте? Вашу думку про прочитане.

Вікторія13Дата: Субота, 13.03.2010, 17:06 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Награды: 3
Наприклад я, чесно кажучи, романами (і всім подібним) не захоплююсь, читаю все, що потрібно для роботи, для дітей. А ще вишиваю, в'яжу і намагаюсь зробити все що тільки можна з паперу. smile

АнлитаДата: Четвер, 08.04.2010, 22:08 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Награды: 1
Сейчас я в декрете, не работаю, сижу с маленькой дочкой.Но когда есть свободное время люблю почитать или посидеть за компьютером. love love love

ЛюбочкаДата: Понеділок, 23.05.2011, 17:17 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Награды: 7
Напевно, комп'ютер -це хвороба не лише підлітків, але й нас, колеги. Я також його люблю. Тут знаходжу і спілкування, і матеріал для роботи. Вільного часу у мене дуже мало.Тому люблю просто прогулятись по лісі. Дивне захоплення, скажете ви. Природа дає людині силу, прагнення до життя і розуміння навколишнього світу . Спробуйте, коли вам важко чи є якась невирішена проблема просто прогулятись і ви зрозумієте мене.

Форум » Загальні питання » Спілкування » Педагоги, а чим ви займаєтеся ще, крім викладання?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲