Давайте познайомимося! - Форум - Всеукраїнський Портал "Початкове навчання"

Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Загальні питання » Спілкування » Давайте познайомимося! (Описуємо хто де працює, ким та інше.)
Давайте познайомимося!
Ірина_ВовчукДата: Вівторок, 28.10.2008, 13:02 | Сообщение # 1
Admin
Награды: 6
Статус: Offline
Я Ірина Булах (Вовчук). 10 років працювала в школі вчителем початкових класів. Місце роботи: Запорізький навчально - виховний комплекс "Еврика". На даний час у декреті. smile Я мама чотирьох дітей.

Ірина Вовчук

manunaДата: Понеділок, 03.11.2008, 18:26 | Сообщение # 2
Рядовий
Награды: 0
Я Марина Миколаївна.[size=14]Працюю в сільській школі 22 роки вчителем початкових класів. В мене дві донечки та два сина. Дуже люблю свою роботу![/size][/color]size] tongue :p smile biggrin

Маринка

Сообщение отредактировал waleriks - Понеділок, 03.11.2008, 18:29

Ірина_ВовчукДата: Четвер, 06.11.2008, 10:30 | Сообщение # 3
Admin
меня зовут Оксана. У меня двое детей, старший сын учиться в первом классе в городе запорожье. Рада знакомству с вами. tongue :p

Ірина Вовчук

petichkaДата: Вівторок, 11.11.2008, 16:24 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Награды: 2
Привіт! Мене звати Юлія Олександрівна. Я працюю вчителем початкових класів в ЗНВК "Еврика", вже 10 років. Я дуже люблю свою роботу!Звертайтеся, чим зможу, тим допомогу!!! Дуже рада знайомству з вами! tongue

Петічка

Сообщение отредактировал petichka - Вівторок, 11.11.2008, 16:32

LightДата: Неділя, 02.08.2009, 15:43 | Сообщение # 5
Рядовий
Привет, Всем!!!
Меня зовут Маша Матюк и я буду читать курс "Работа с родителями детей, которые идут в школу", мне только 22, опыта своего очень мало (работала школьным психологом).И мне очень ценен этот сайт) smile biggrin

ТаляДата: Неділя, 16.08.2009, 21:21 | Сообщение # 6
Рядовий
Я Наталя Півторак (Фірман). Працюю в київській школі. Цього року набрала 1 клас. Так що рік обіцяє бути веселим biggrin

Вікторія13Дата: Субота, 13.03.2010, 12:42 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Награды: 3
Я Віта Денисюк. Працюю в сільській школі вчмтелем початкових класів Дуже люблю свою роботу. Рада знайомству з вами biggrin

АнлитаДата: Четвер, 08.04.2010, 21:49 | Сообщение # 8
Генерал-лейтенант
Награды: 1
ВСЕМ ПРИВЕТ. smile
Я-ТАТЬЯНА ЯКОВЛЕВА.Я УЧИТЕЛЬ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА,РАБОТАЮ В ОДНОЙ ИЗ ШКОЛ ДНЕПРОПЕТРОВСКОЙ ОБЛ.
ОЧЕНЬ РАДА,ЧТО ПОПАЛА СЮДА.
love

ЛюбочкаДата: Неділя, 08.05.2011, 23:08 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
Награды: 7
Привіт. Я Любов Лазарович . Вчитель початкових класів з відомого карпатського селища Ворохта. Працюю в школі понад 30 років. Роботу люблю. Старіти ніколи, бо поруч молодість і радість. Потрібна допомога- звертайтесь: lubov89@ukr.net Чим зможу - допоможу. рада зустрічі з вами на порталі.

GgalinaДата: Четвер, 28.07.2011, 21:16 | Сообщение # 10
Рядовий
Привіт! Я Вільк Галина. Працюю вчителем поч. класів27 років. Думаю, що матеріали сайта мені допоможуть в роботі.
Прикрепления: 4511677.jpg(138Kb)

Ірина_ВовчукДата: Четвер, 28.07.2011, 21:30 | Сообщение # 11
Admin
Ggalina, привіт! Дуже приємно! Сподіваємось на довгу дружбу і взаємопрацю!

Ірина Вовчук

petichkaДата: Четвер, 28.07.2011, 21:37 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Ggalina, бажаємо Вам знайти багато цікавої інформації, а також прийняти участь у розвитку Порталу.
Любочка, дуже приємно Вас бачити! Я Ваша прихильниця. Мені сподобались розробки Ваших уроків, цікаве інтерв‘ю, сподіваюсь побачити ще не одну Вашу роботу. Дякую за той досвід, що Ви нам даруєте!

Петічка

Олена4Дата: Понеділок, 28.07.2014, 00:44 | Сообщение # 13
Рядовий
Добрий день! Я - Жигайло Олена Володимирівна. Працюю вчителем початкових класів. Самостійно та за допомогою колег (майстер-класи) оволодіваю технологічними прийомами створення презентацій. Створюю слайд-шоу. Приймаю участь у конкурсах. Рада знайомству з новими колегами в інтернет просторі. Хочу співпрацювати із Всеукраїнським порталом "Початкове навчання", а дітей "Навчати разом".   bye

Жиг

Ірина_ВовчукДата: Понеділок, 28.07.2014, 10:13 | Сообщение # 14
Admin
Олена4, вітаю! Олено Володимирівно, ми завжди  раді новим знайомствам! Сподіваємось на плідну співпрацю!

Ірина Вовчук

РогожинськаДата: Понеділок, 28.07.2014, 10:19 | Сообщение # 15
Генералиссимус
Олена4, Вітаю! Особисто для мене портал став "допінгом" biggrin Майже кожного дня я заглядаю, щоб подивитись що є новенького. Якщо знайшла цікавинку поспішаю теж викласти, щоб порадувати колег. Дуже дякую працівникам порталу за підтримку, поради і допомогу. Бажаю всім миру!

Форум » Загальні питання » Спілкування » Давайте познайомимося! (Описуємо хто де працює, ким та інше.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲