Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Lenchik, petichka, Вікторія13, РІТА 
Форум » Про сайт та форум » Книга відгуків та пропозицій » Мені не подобається!
Мені не подобається!
Ірина_ВовчукДата: Вівторок, 28.10.2008, 21:56 | Сообщение # 1
Admin
Награды: 6
Статус: Offline
Ваші зауваження angry та пропозиції.

Ірина Вовчук

ЛюбочкаДата: Неділя, 29.01.2012, 15:34 | Сообщение # 2
Генерал-полковник
Награды: 7
Щиро вдячна Порталу за хорошу роботу. Ви вмієте організувати спільноту, до того ж і робите важливу справу: допомагаєте вчителям реалізувати себе.
Бачу, що ваш Портал багато працює над своїм дизайном. Однак, те, що кожного разу , коли заходжу на Портал змушена думати "як, де і що знайти?" вже, врешті, і дратує. Вчитель немає стільки часу, щоб кожного разу розгадувати головоломки Вашого задуму у покращенні дизайну. Напевно, з моєї точки зору, було б краще це робити не так часто. Тоді відвідувачам було б зручніше, адже кожен з нас звикає до певного розміщення матеріалу на Порталі.
Повірте, не хочу вас образити, лише висловлюю свою думку. Успіхів Вам!!!

Ірина_ВовчукДата: Неділя, 29.01.2012, 16:51 | Сообщение # 3
Admin
Любочка, дякуємо за відгук. Справа зовсім не в дизайні. Ми намагаємось спростити всі функції для зручності. Сподіваємось, що вже наші такі часті зміни скоро закінчаться. thumbup І всім користувачам буде зручно працювати з Порталом.

Ірина Вовчук

ЛюбочкаДата: Четвер, 02.02.2012, 19:13 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Награды: 7
Дякую за розуміння!!! Приємно мати справу з людьми, які адекватно ставляться до критики. Без цього, думаю, немає і справжнього педагога. Надіюсь, що Вам вдасться так спростити функції , що всім буде зручно. Успіхів Вам!

Ірина_ВовчукДата: Четвер, 02.02.2012, 19:18 | Сообщение # 5
Admin
Любочка, дякуємо! Ми намагаємось зробити максимально Портал зручним, простим та інформаційним. Щоб всі користувачі з радістю повертались сюди ще і ще раз.

Ірина Вовчук

Форум » Про сайт та форум » Книга відгуків та пропозицій » Мені не подобається!
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Замовити сертифiкат Замовити диплом Правила публікації Частi питання Про Портал Команда Порталу     Всi права захищенi!
    www.nachalka.com.ua © 2008-2012

Хостинг від uCoz

▲ ВГОРУ ▲